Team North America has won hearts of fans at World Cup of Hockey

Team North America hockey jersey

TORONTO – švédský obránce Niklas Hjalmarsson je 29 let, a přesto cítil se jako podivín více než jednou, když byl honění North American 23-a-under hráčů středu v Světový pohár v ledním hokeji.

“Cítil jsem dost stará tam prvních 10 minut,” řekl obránce Chicago Blackhawks. “Je tu spousta rychlosti na tomto týmu. Byla to zábava hrát proti nim. Je tu hodně mladých talentů v tomto týmu. ”

Na severní Američané opět osvědčili, když sestřelil Švédové 4-3 na dav-potěšující přesčasové gólu Nathan Mackinnonová.

Zatímco Severoameričané (2-1) potřebují Finsko regulace výhru proti Rusku ve čtvrtek (patnáct hodin ET, ESPN) se kvalifikovat pro semifinále, které již byly úspěšné při vítězství nad srdcích a myslích fanoušků.

NHL byl těžce kritizován, když byly vyhlášeny 23-a-under tým a Team Europe koncepty. Příliš nezvyklé, že jejich kritiky.

Ale tým mladých hvězd v čele s Connor McDavid, Auston Matthews a Mackinnonová, se stala miláčky turnaje.

Fanoušci milují svou rychlost, energii, tvořivost a odvaha. Jejich vítězství nad Švédskem byl nejvíce zábavná hra z turnaje.

V první minutě se Severoameričané produkoval míří Matthews, dva brejky a neúspěšnou trestné střílení od Calgary Flames křídlo Johnny Gaudreau. Vincent Trocheck zaznamenal Severní Ameriky druhý gól v 1:35.

Švédský obránce Erik Karlsson volal prvních 95 sekundách hry “políček do tváře.”

Bylo to, jako kdyby North Američané vždy hrál 70 mil za hodinu ve 55 mph zóny.

“Hrajeme Tihle kluci hodně v NHL,” řekl švédský centr Nicklas Backstrom. “Možná to bylo trochu divné pro ně míchat USA a Kanadu. Ale když se podíváte na ně, oni jsou skvělý tým. ”

V Severní Ameriky mohla snadno vyhrál tuto hru 9-3, ne-li k hvězdné hře Švédský brankář Henrik Lundqvist, který dělal 45 chytá.

Neuvidíte je bláznivější přesčasů s více akce end-to-end. North American brankář John Gibson zastavil Daniel Sedin v brejku. Mackinnon byl sám před když lofted a střela vysoko do sítě poté, co Lundqvist vynechal výpad na puku.

Švédové (2-0-1) již bylo zaručeno, že skončit jako první v jejich bazénu, když se přinutila přesčas. Ale North Američané dostali na oslavu vítězství, spravedlivou odměnu za show dali na v tomto turnaji. Kupodivu Mackinnon řekl, že si myslel, že cílem OT dal jeho tým v semifinále.
“Obrátili jsme některé hlavy,” řekl McDavid. “Lidé nevěděli, co očekávat, když jsme přišli do tohoto turnaje, ale my jsme porazili dva dobré hokejové týmy, a nakonec možná i měl porazit Rusy.”

V případě, že Finové porazili Rusy, Američany bude hrát v semifinále proti Kanadě. Nebylo by to zajímavé?

Tato North American skupina se ukázala tato Mladé pušky koncept funguje.

“Kdybych si hlasování, rád bych to znovu,” řekl severoamerický trenér Todd McLellan. “Prokázali jsme, že tato mladá generace může hrát s těmi staršími. Byli jsme velmi zábavné. Myslím, že když zkoumal 99 100 fanoušků, oni by asi řekl: “Dej to znovu.”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s