World Cup of Hockey: Matt Murray injured thumb, but it looks minor

crosby jersey

Matt Murray nebyl v uniformě pro týmovou Severní Ameriky vzrušující 4-3 OT vítězství nad Švédskem kvůli zraněnému palci utrpěl minulý týden v utkání proti Rusku. od NHL.com

“Je to bolí,” řekl Murray v úterý. “Ale není to nic, že jsem příliš starosti.”

Murray řekl, že zranění nebyl problém proti týmu Ruska.

“Udělal jsem to spoustu časů,” řekl. “Je to něco, co se děje hodně. Je to rychlá hra venku. Někdy je tu malé zranění, trochu bolesti, ale nic hlavní vůbec. … Bylo potápění přes síť, se snaží, aby se zachránit a jen jsem přistál na něm sranda. Jen to zaseklo. ”
Nikdy uklidňující vidět výhra mladý brankář zraněn, ale naštěstí to nevypadá moc vážně. Počáteční šok újmy ačkoli ukazuje, proč je to dobrý nápad, aby Marc-André Fleury v uniformě Penguins tak dlouho, jak je to možné. hloubka brankář je krásná věc a má v podstatě dvě # 1 gólmany je pěkný (je-li dočasné) luxus.

V závislosti na výsledku Finsko / Rusko hře dnes (a Ruska win srazí TNA ven, je Finsko výhra srazí Rusko ven a odešle TNA do dalšího kola), Murray mohl dokonce být zpátky ve výcvikovém táboře v Pittsburghu již tento víkend. Bylo by škoda, pokud high-létání tým mladých lidí, kteří hráli svou poslední hru spolu, ale to by nebylo asi zlomit srdce Penguins.

Jeden hráč, který nebude zpět v Pittsburghu blízké budoucnosti je Sidney Crosby. Kanadský kapitán vstřelil první gól herní podruhé včera v noci v vítězství 4-1 nad Team Europe. Oba týmy již si zajistil svou cestu do semifinálového kola, ale Kanada byla dominantní jako obvykle.

Crosby si klade za cíl byl pěkný zavinovací na svém předku, gól mu nebyl zaznamenal příliš mnoho docela jako v průběhu let (alespoň pro tuto paměť).

S tím, jak Sid se hraje právě teď, nemůžu se dočkat, až uvidím, co má v obchodě pro pravidelné sezóně. Nemá minul beat z krátkého létě a vypadá na vrcholu své hry.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s